1 Aralık 2011 Perşembe

Bella Gloria'dan Yılbaşı Süprizi

KATILMAK İÇİN;

http://gamzelihayal.blogspot.com/2011/11/bella-gloriadan-ylbas-suprizi.htmlirmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz. Yurtdışında toptan altın firmalarına koleksiyonlarımızı Golden Angels markası ile sunuyoruz. Golden Angels markamız altında 14 ve 18 ayar altın ve zirkon taşlardan mamül mücevher ürünlerimiz bulunmaktadır. Golden Angels markası Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da toplam 26 ülkede toptan mücevher firmaları tarafından yakından tanınmaktadır.

BELLA GLORIA, Mücevheri sanata dönüştürür...

Firmadan ürünler:Gelelim Kampanyamıza : 

Kampanyamızda çekilişe katılma hakkı kazanan her 50 yarışmacıdan  1 yarışmacı hediye kazanacak, Yani yarışmanızın koşullarını yerine getirip çekilişe girme hakkı kazanan kişi sayısı örneğin 200 olursa 4 adet hediye kazanacak. O yüzden ne kadar çok katılım o kadar çok kişiye hediye demek. 

Bunun için yapmanız gerekenler: 

1) Kampanyamızı kendi Blog, facebook ve twitter ınızda duyuracaksınız.

2) Bella Gloria’nın bloğunu izleyecek, facebook u beğenecek ve twitter ı takip edeceksiniz

a.       Blog: BellaGloriaDiamond.blogspot.com
b.      Twitter : @Bella_Gloria
c.       Facebook: www.facebook.com/BellaGloriaDiamond

3) www.bellagloria.com sitesine üye olacak ve sitede sağ üstteki Google +1 butonu ile Bella Gloria sitesini +1 leyeceksiniz.

4) www.bellagloria.com sitesine girerek yüzük kategorisinde en az 5 adet ürünü, ürün sayfasında çıkan Facebook ve twitter butonlarından paylaşacaksınız.

Hediyemiz ise Bella Gloria’dan özel tasarım bir gümüş yüzük...

Kampanyamız 23 Aralık'ta son bulacaktır.

Herkese bol şans diliyorum.

Sevgiler,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder