6 Ocak 2012 Cuma

AFRODO COM İLE 2 KİŞİYE HEDİYE

katılmak için;

http://pinarlabizbize.blogspot.com/2012/01/afrodo-com-ile-2-kisiye-hediye.html 

AFRODO; sizlerin, seçkin iç çamaşırı markalarına,avantajlı fiyatlarla sahip olabilmenize olanak sağlayan özel satış sistemini kullanır. Siz de afrodo alışveriş klubüne üye olduğunuzda, çeşitli kampayalardan haberdar olup inanılmaz fırsatları yakalayacak, afrodo’dan yapacağınız her alışverişte puan toplayarak,sonraki alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilecek, afrodo alışveriş klubü'nün size sağlamış olacağı avantajlara sahip olacaksınız.

Yeni yılın ilk kampanyasıyla sizlerleyiz.Sponsor firmamız afrodo bayan,erkek ve çocuk kategorisinde birçok ürünü bizlerin beğenisine sunuyor.İşte firmamızın ürünlerinden bazıları...KAMPANYAMIZ SONUNDA 2 KİŞİYE ÇOK ŞIK TAKILARIMIZDAN HEDİYELERİMİZ OLACAK..

1 KİŞİYE KOLYE1 KİŞİYE BİLEZİK HEDİYEMİZ

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ
**Facebook sayfamızı beğenip arkadaşlarınıza önerinhttp://www.facebook.com/pages/afrodo/205791586112031
**Sitemizde beğendiğiniz bir ürünü linkiyle beraber facebook duvarınızda yayınlayın.
**https://twitter.com/#!/afrodoTurkiye twitterdan takip ediniz  ve beğendiğiniz bir ürünün linkini tweetlerinizin başına @afrodoturkiye yazarak mentionlayınız.
**Kampanyamızı blog yada facelerinizde site linkiyle birlikte duyurun.Duyuru linklerinizle birlikte buraya yorum bırakın. (+2 çekiliş hakkı)

Kampanyamız  17 ocakta son bulacaktır.Kargo ücreti değerli firmamıza aittir.Hepinize bol şans..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder