6 Ağustos 2011 Cumartesi

BEYAZ KUTU İLE 1 KİŞİYE 70TL HEDİYE ÇEKİ

KATILMAK İÇİN BUYRUN;
http://esraergen.blogspot.com/2011/08/beyaz-kutu-ile-1-kisiye-70tl-hediye.htmlbeyazkutu.com dünyaca ünlü giyim, ayakkabı ve aksesuar markalarının YETKİLİ internet perakende satış sitesidir. 2010 yılının başında İstanbul’da faaliyete başlayan beyazkutu.com web servisinin tüm hakları eModa Hazır Giyim İç ve Dıs Ticaret A.Ş. ‘ye aittir.
eModa A.Ş., hem internet ve e-ticaret, hem de uluslararası moda ve perakende alanlarındaki uzmanlıkları, sektörlerinde toplam 30 yıldan fazla tecrübeyi bir araya getiren kurucu kadrosu ve herbiri alanlarında uzman, bilgili ve dinamik ekibi ile Türkiye'deki moda ve marka meraklılarına yepyeni ürün alternatiflerini, başka hiç bir yerde bulunamayacak marka çeşidini ve benzersiz bir alışveriş tecrübesini sunmayı hedeflemektedir.


GELELİM KAMPANYAMIZA
Çekiliş sonunda Kazanana en fazla 70 TL değerinde ( sitede full fiyatı 50 TL olan, indirimlisi değil ) ve BEYAZ KUTU'NUN stoklarında bulunan ACCESSORİZE bir ürün hediye
KAMPANYA ŞARTLARIMIZ

1- http://www.beyazkutu.com/AnaSayfa Sitemize üye olun ve en az bir adet ürünü beğenip altına yorum yazın

2- Siteye üye olduktan sonra en az 10 arkadaşa davet gönderin

3- Facebook grubumuza katılın https://www.facebook.com/beyazkutucom

4- Facebook Fun sayfasına katılın https://www.facebook.com/Beyazkutu.Official?sk=wall

5- Kampanyamızı herhangi bir sosyal ağda duyurunYukarıda yazan tüm kampanya şartlarını BEYAZKUTU tarafından kontrol edilecektir.

KAMPANYAMIZ 1 AY SÜRECEKTİR. SON KATILIM TARİHİ 6 EYLÜL 2011

HERKESE BOL ŞANS....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder