5 Şubat 2012 Pazar

Betie's Çikolata Lezzetli Kampanyamız

KATILMAK İÇİN;
http://masumkedi87.blogspot.com/2012/01/beties-cikolata-lezzetli-kampanyamz.html Yine tatlı bir kampanyayla karşınızdayım :) Hemen firmamızı tanıyalım:
Lezzette Yeni Trend

“SİHİRLİ LEZZET TOPLARI”
Betie’s özel tasarım ürünleri, birbirinden farklı aranjmanları ile doğum  günlerinden özel organizasyonlarınıza kadar sizlere muhteşem  tatlar sunmayı garanti ediyor.


“Çok lezzetliyiz” sloganı ile  farklı ve özel ürünler sunan Betie’s tüm organizasyonlar için hazırladığı özel lezzet topları ile tatlıyı adeta bir şölene dönüştürüyor. Doğum günleri, nişan, düğün, baby shower, kurumsal etkinlikler ve sevdiklerinize göndermek istediğiniz tüm özel hediyeler için sizlere birbirinden seçkin alternatifler sunuyor. En çok tercih edilen ürünlerinin başında özel karışımların nefis çikolatalarla birleştiği  Uğurlu Lezzet Topları geliyor. Damak tadınıza göre vanilyalı, parça çikolatalı veya bademli olarak da farklı alternatifler seçmek mümkün. Lezzet Toplarının yanında, Betie’s’in zengin ürün yelpazesinde kurabiye - kek buketleri, cup cakeler ve özel tasarım pastalar da bulunuyor.


Ayrıca bu nefis ürünlerin yapımını sizlerle paylaşmak için Lezzet Sınıfı’nda temel pastacılık, cup cake- kurabiye yapımı- şeker hamuru yapımı ve figürleme gibi eğitimler de veriliyor.


Betie’s; ürünlerinin görselliği ve lezzeti dışında, zamanında teslim garantisiyle de ayrıcalık yaratıyor. Siz de sevdiklerinize tatlı bir armağan göndermek isterseniz, özel bir organizasyonunuz varsa veya kendinizi muhteşem lezzette bir tatlı ile şımartmak isterseniz en doğru adres Betie’s. Önemli günlerinizi daha da özelleştirmek için yanınızda…

Hediyeye geçmeden önce şunu belirtmek istiyorum. Betie's ürünleri sadece İstanbul içine gönderilebiliyor. O yüzden İstanbul'da yaşayanların ya da kazanan İstanbul dışından olursa İstanbul'dan bir tanıdığına hediye etmek isteyenlerin katılımını alabileceğiz. Bu hususa dikkat edelim lütfen :)

Hediyemiz 1 kişiye olacak. Kazanan kişi Betie's ürünlerinden dilediğini seçebilecek. Bu seçimi kazanana bıraktığı için Betül Hanım'a ayrıca teşekkür ederim.Şimdi gelelim şartlarımıza:

- Kampanyayı blog, facebook ya da twitterda paylaşmak.(Herkese açık olarak paylaşılmalı)
-
Betie's Facebook sayfasını beğenerek sayfayı profilde paylaşmak.
-
Betie's facebook sayfasındaki fotoğraflardan birini profilde paylaşmak. Fotoğrafı paylaşırken yazı bölümüne www.beties.com yazılmalı.- Son olarak ad soyad mail ve paylaşım linki (herkese açık şekilde paylaşılmış olmalı) buraya yorum olarak bırakmak.

NOT: Facebook paylaşımlarınızı lütfen herkese açık şekilde yapınız. Bunun için paylaşımı yapmadan açılan pencerede sağ üst köşedeki butondan herkese açık seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Aksi taktirde yorumunuz onaylanmayacaktır.


Kampanyamız 24 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kargo ücreti Betie's e aittir. Şartları dikkatli şekilde yapalım lütfen şartlar tam olmadıkça çekilişe katılamıyorsunuz. Herkese bol şanslar dilerim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder