23 Şubat 2011 Çarşamba

NURŞENCE VE SELVA İLE 5 KİŞİYE SELVA LEZZET ŞENLİĞİ KOLİSİ HEDİYE


Kaydı Yayınla
Selva Hakkında
Hep birlikte, Türk Mutfağı'nın lezzetlerini zenginleştirmeye...
Selva Gıda 1988 yılında un ve irmik üretmek üzere, İttifak Holding'in ilk işletmesi olarak kuruldu. 1998 yılında, kalite ve lezzetten ödün vermeyen tecrübesini makarnaya aktardı. Yıllar içerisinde, bulunduğu sektörlerde yaptığı yenilikler ve ilklerle anıldı. Hep aynı lezzet, hep aynı kalite ve hep aynı estetik felsefesiyle bilindi.
20. yılını kutladığı 2008 yılından itibaren ise sizleri yeni bir yolculuğa davet ediyor: Hep birlikte, Türk Mutfağı'nın izinde, bilindik tatlarla yeni lezzetleri kaynaştırmaya... Selva Gıda makarnanın ülkemizde ana yemek olarak algılanması, makarnaya itibar kazandırılması ve Türk Mutfağına uygun makarna yemekleri konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapıyor. Bugün itibariyle sizleri selamlayan yeni yüzümüz, yeni anlayışımız ve ürünlerimizle bu amaçlara ulaşmayı hedefliyoruz.
Türk Mutfağı konusunda ülkemizde en yetkin kurumların başında gelen Türk Mutfak Vakfı'ndan kültürümüze uygun makarna yemekleri konusunda destekler alıyoruz. Bunun sonucunda bilindik ve eşsiz Türk yemekleri makarna ile buluşuyor. Hem de ne buluşma! Ziyafet Sofrası, Çorba Sefası ve Salata Keyfi serilerimizin üzerinde, geliştirdiğimiz bu sos ve yemeklerin tarifleri de yer alıyor.
Bu güzel kampanyada desteğinden dolayı sayın Yeliz Alptoğa hanımefendiye teşekkürlerimi sunuyor.Selva Gıda'ya başarılar diliyorum............
1. bloğumu izlemeye alınız
2. http://www.facebook.com/selvamakarna sayfasını beğenelim
3. http://www.selva.com.tr/ sayfasını inceleyip beğendiğiniz bir ürünü facebookta paylaşalım
4. kampanyayı facebook yada bloğunuzda duyurunuz ve duyuru linkinizi ad soyad ve mail adreslerinizi mutlaka bırakınız..
kampanyaya son katılım 13 mart 2011 dir kargo değerli firmamıza aittir..Herkese bol şanslar dilerim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder