23 Şubat 2011 Çarşamba

derince ve modazoom dan bikini hediye

MODAZOOM'LA SİZLER İÇİN HARİKA BİR HEDİYEMİZ VAR..YAZ GELMEDEN BİKİNİNİZ HAZIR OLSUN.
1 KİŞİYE BİKİNİ HEDİYEMİZ VAR..
ÖNCE FİRMAMIZI KISACA TANIYALIM..


Modazoom.com nedir?
Modazoom.com , sadece üyelerine seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini % 85’e varan indirimlerle 2-5 gün arasında değişen sürelerde satışa sunan ayrıcalıklı online alışveriş sitesidir.


Modazoom.com’da neler var?
Modazoom.com’da herşey var! Çünkü herşeyin bir modası var.
Kıyafetten teknolojiye, aksesuardan makyaj stillerine ve ürünlerine kadar herşeyin modası ve sadece modazoom.com üyelerine özel indirim fırsatları bu platformda sizi bekliyor.


Başka başka neler var?
Modazoom.com alışveriş sitemize üye olarak markaların sınırlı sayıdaki ürünleri daha mağazalardaki yerlerini almadan önce ilk siz görüyorsunuz, ilk siz biliyorsunuz! Modazoom.com aynı zamanda; tıpkı yeni bir sinema filmini vizyona girmeden önce sadece ayrıcalıklı insanların izleyebildiği bir gala gibi, markaların da sınırlı sayıdaki ürünlerini mağazalarında satışa sunmadan önce tüketicileri ile ilk kez buluşturduğu bir platformdur.
Ürünler %100 orjinal markalara aittir.
kampanyamız sonucunda bir kişi en üstte resmini gördüğünüz şık bikiniyi kazanacakKAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI;SİTEMİZE ÜYE OLMANIZ
http://www.modazoom.com/uyeol.aspx?id=43&guid=add2ee36f22948efb3c4&ref=blg01
FACEBOOK GRUBUNA KATILMANIZ
http://www.facebook.com/modazoom?v=app_4949752878
KAMPANYAYI FACEBOOKTA PAYLAŞINIZ
SİTEYE ÜYE ADINIZI SOYADINIZI,PAYLAŞIM LİNKİNİZİ VE MAİL ADRESİNİZİ YORUM BIRAKINIZ KAMPANYAMIZ 10 GÜNDÜR KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
SON KATILIM 1 MARTTIR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder