6 Ocak 2011 Perşembe

profesyonel reklam ve tantıtım TRESANONLİNE.COM. İLE 5 KİŞİYE HEDİYE

http://eniyimarka.blogspot.com/2010/12/23-31-aralik-tresancom-indirimleri.htmlTRESANONLİNE.COM. İLE 5 KİŞİYE HEDİYE

.

YENİYILA ÖZEL İNDİRİMLER TRESANDA BU FIRSATLARI KAÇIRMAYIN İLGİMİ ÇEKEN BAZI ÜRÜNLER1995 yılında kurulan Fulser Ecza Sanayi,
ASAM GmbH ‘ın Türkiye,Rusya,Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ditribütörüdür.
ASAM GmbH ,50 yıldır Almanya'da kozmetik üretimi yapan , uzman kimyagerleriyle
Arge ye önem veren ve üretiminde bitkisel ana etken maddeleri,yüksek teknoloji ile birleştirerek kullanan bir firmadır.
Yaklaşık 2000 yıl önce yaşamış olan büyük tabiat bilgini PLINUS SECUNDUS ''HER DERDİN BİR BİTKİSEL DEVASI VARDIR,MESELE ONU BULMAKTIR'' demiş.
Fitoterapi çok eski dönemlerden beri kullanılan,günümüzde destekleyici tıp olarak önem kazanan bir bilim dalıdır.
Bitkisel etken maddelerin ,laboratuar ortamında daha iyi şartlarda analizleri yapılmaya başlanınca ,kozmetik sektörü bundan yararlanıp FİTOKOZMETİK ürünlerin üretimini ön plana çıkarmıştır.

KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Ayak ve Bacak Kremi 250 ml


 Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir. Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımını ve damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.Kırmızı Asma Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin ; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve bacaklarda , özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.

Bu değerli Kraeuterhof Ayak ve Bacak Kremi ile kan dolaşımını hızlandırıp,yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir etki sağlayabilirsiniz

Kullanımı: Ayak ve bacak bölgesine sabah ve akşam sürünüz ve dairesel hareketler ile masaj yapınız.

TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN (Brennnessel Shampoo)

Normal ve kuru saçlar için önerilen bu bakım şampuanı,Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder.Isırgan otu ekstresi,kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.


Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırır. Uzun saçların daha kolay taranıp daha kolay açılabilmesi için Tresan Besleyici Saç Bakım kremi kullanınız.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayınız,bol su ile durulayınız.Katılım şartları
1- Facebook'da tresanonline.com adlı gruba üye olup facebook yada bloglarında paylaşmak


2- http://www.tresanonline.com/  sitesine üye olup,diledikleri bir ürünü ,sayfaaltında bulunan facebook ikonuyla facebook profillerinde paylaşmak.


3-Ayrıca 23-31 ARALIK arası AÇILIŞ ve YILBAŞI KAMPANYASI adı altında www.tresanonline.com sitemizde İNDİRİMLERİMİZ var haberini ve görselini  facebook ve blogunuzda paylaşmak
 
3 KİŞİYE

1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Normal/Kuru 300 ml,1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Yağlı 300 ml

1 KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı Bacak Bakım Kremi 100 ml,1 KRAUTERHOF Aloe Vera
Bakım ve Fitness Jeli 100 ml

Bu iki ürün grubundan 1 Şampuan +1 Bakım Kremi/Jeli olacak şekilde diledikleri ikili seti
 
2 KİŞİYE


15 TL lik Hediye Çeki. www.tresanonline.com grubunda diledikleri şekilde harcayabilirler.ÇEK UYGULAMASI FİRMA TARAFINDA HEDİYEYE ÇEVRİLDİ KARGO ÜCRETİ ÖDEMEMENİZ İÇİN 2 KİŞİYEDE HEDİYE VERİLECEK TOPLAMDA 5 KİŞİYE YANİ

1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Normal/Kuru 300 ml1 TRESAN Isırgan Otu Şampuanı Yağlı 300 ml


1 KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı Bacak Bakım Kremi 100 ml


1 KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli 100 ml


1 Şampuan +1 Bakım Kremi/Jeli olacak şekilde
KAMPANYAMIZ 15 GÜN SÜRECEKTİR  9 OCAK SON KATILIM OLUP KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder