7 Ocak 2011 Cuma

AYSELL VE ÜNT CİLT BAKIMI İLE YENİ YIL KAMPANYASI
DÜNYANIN HER YERİNE ÜCRETSİZ GÖNDERİM

MisyonumuzUNT cilt bakımının lüks olmadığı, kadın ve erkeğin eşit olarak sağlıklı ve rahat bir cilde sahip olmayı hak ettiği ve her ürünün cilt için bir amacı olduğu felsefesini benimseyerek kurulmuştur. 2004'te kurulmasından bu yana, UNT tıbbi seviyede cilt bakım ürünleri konusunda gelişme ısrarını sürdürdü ve göz ardı edilemez sonuçlar elde etti; pazarın büyük bir kısmına oranla daha uygun fiyatlar sundu."UNT" adı "Untitled" kelimesinin kısaltılmış halidir. Çünkü biz, güzelliğin yalnızca bir kelimeyle ifade edilebileceğine inanmıyoruz. Ayrıca, UNT'nin güzelliğin sadece bir yanıyla ilişkili olamayacağını düşünüyoruz.Güzellik peşindeki çabası süresinde, UNT şu prensiplerinden asla taviz vermedi:

- En son kozmetik formüllerini tıp uzmanlarının yardımıyla daha fazla geliştirir.
- Etkili ürünler. UNT yalnızca en yeni ve etkisi kanıtlanmış bileşenleri kullanır.
- Ekonomik fiyatlar. UNT üstün kaliteli ürünleri doğrudan imalat fiyatıyla müşterilerine sunar.
- Yenilikçi anlayış. UNT sürekli kendiyle yarışan ve bütün kullanıcıların cilt problemlerini çözmek için çalışan bir kuruluştur.

Sağlıklı cilt hedefi. UNT öncelikle cilt sağlığını ve kullanıcılarına ait gerçek güzelliği açığa çıkarmayı hedefler

ÜrünlerimizUNT, kullandığı Fransa, Almanya, Japonya, İsviçre ve Amerika'daki bitkilerden elde edilen dünya kalitesine sahip biyoaktif bileşenlerle özdeşleşmiştir. Böylelikle, formülleri cildin genel sorunlarını hedef alan devrim niteliğinde moleküler solüsyonlar içerir. Dahası, doğrudan internet satışı sayesinde komisyonlar, dağıtım gibi fiyat artıran etkenleri bertaraf ederek ürünlerini herkesin alabileceği fiyatlarla sunmaktadır.Bütün UNT ürünleri aşağıdaki niteliklere özellikle sahiptir:

-
Hafif moleküler yapı
-
Kolay emilirlik
-
Hafif ve yağ içeriği düşük formül
-
Yüksek yoğunlukta aktif bileşen içeriği
-
Hipoalerjenik yapı
-
Uluslar arası malzeme gelişimine paralel üretim

Geçen yıllar boyunca, UNT daha popüler bir hale geldi ve en iyi temizleme, nemlendirme, depigmente, sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı ürünler olarak dünyanın birçok yerindeki sayısız kullanıcı tarafından tanındı.

Tıbbi UzmanlıkUNT uzmanları değişik alanlarda ihtisas yapmış biokimyacılar, dermatologlar, plastik cerrahlar, jinekologlar ve eczacılardan oluşur. Her bir uzman kendi alanındaki bilgisiyle UNT'nin birikimine katkıda bulunur ve uluslar arası bileşen maddeleriyle, UNT'nin kaliteli, güvenli ve ekonomik ürünleri dünyanın her yerindeki kullanıcılarına sunmasını sağlar.

Global UlaşılabilirlikTayvan'da, UNT hızla en büyük internet kozmetik firması haline geldi. Ancak bu gelişimin ayak izleri daha uzaklara ulaştı. UNT 91 ülkede büyük bir popülarite elde etmeyi başardı. Kullanıcıları İngiltere, İrlanda, Almanya, Danimarka, Kuzey İrlanda, İspanya, İskoçya, Avustralya, İzlanda, Hong Kong, Amerika ve daha birçok ülkeye yayılmıştır. UNT şu anda Tayvan'da internet üzerinden hizmet veren tek kozmetik markasıdır.

91 Ülkede birden satışta olan UNT, Tayvan'ın 1 numaralı internet cilt bakımı markasıdır.
     HEDİYELERİMİZ İSE TAM 3 KİŞİYE

                                            1. hediyemiz AQUA FORTIS
                                ürün linki

CİLDİNİZİ 600 KAT DAHA NEMLENDİRİN.


özellikleri;
Yüksek yoğunlukta Hiyalüronik Asit içeriği ile güçlü su tutma yeteneğine sahiptir. Cilt hücrelerinizi anında suya doyurur, cildinizin beslenmesi ve iyileşmesi için ideal bir ortam oluşturur.
Amerikan Dermatologlar Birliğine göre Hiyalüronik Asit, cildin genç ve nemli kalması için anahtar elementtir. Yaşlandıkça cildimizdeki Hiyalüronik Asit azalır. Cildimiz su tutma özelliğini kaybettikçe daha fazla yaşlanır. Yaşlanmış ciltlerde ince çizgiler daha görünür hale gelir. Ayrıca hasarlara karşı daha zor korunur hale gelir.
Hiyalüronik Asidin cilt bakımında yaygın kullanımına karşın, konsantrasyon oranı önemli ölçüde farklılık gösterir. UNT’nin AQUA FORTIS ürünü bu anlamda eşsizdir:Mikro organizmaların biyosentetik çoğalmasıyla üretilen çok özel Hiyalüronik asit kullanır. Hayvansal bölümlerin hidrolize edilmesi yöntemi ile düşük maliyetli üretilen pazardaki birçok Hiyalüronik Asitten oldukça ileri teknoloji ile üretilmiş Hiyalüronik asit kullanılır. Biyo sentez yöntemi ise ayrıca güvenlidir. Hayvansal ve bitkisel içermeyen yapısı hastalık riskinin önüne geçer ve alerji problemlerini önler.

%0.6 yüksek konsantrasyon (ortak tanımlaması %60 veya 600 dür), insan cildinin absorbe edebileceği en uygun maksimum düzey. Pazardaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında diğer ürünlerin sadece %0.1–0.3 konsantrasyon içerdiği görülür.

Hiyalüronik asidin epidermis tarafından emilimini kolaylaştırmak için üretiminde nano teknolojiden yararlanılır.

Cildinizi kollajen sentezi için uyaran pentapeptide (Matrixyl) içeriğine sahiptir. Bu bileşenle cildiniz kırışıklık oluşumuna ve hasarlara karşı çok daha dayanıklı olur.
AQUA FORTIS şu faydaları sağlar:
-  Kan dolaşımını hızlandırma
-  Gün boyunca nemlendirme
-  Aşırı yağ üretimini önleme
-  Güneş hasarlarının onarımı
-  İnce çizgilerin azalması
-  Cilt esnekliğinin artması
-  Gözenek boyutlarının azalması, cilde bebek yumuşaklığı kazandırma


         2.HEDİYEMİZ DERMA OASIS 
                          ürün linki ürün bilgisi
Bu krem seramid II'yi Hiyalüronik asitle birleştirerek cildi yüzeyden en alt tabakaya kadar nemlendirir ve cildi dış kirlenmelerden korur.

Sıvı Hapsedici Kompleks (Hydra Retention Complex) ve Hyaluronik Asit içeren nemlendirici özelliğe sahip formülü ile DERMA OASIS, cildinizde sıvı kaybına bağlı sebeplerden ötürü oluşmuş tahribatı cilt katmanlarına müdahale ederek ortadan kaldırır. Uzun süreli nem hapsedici özelliği ile cildiniz sürekli nemli kalacaktır.
Bitkisel Sakinleştirici Özler'in (Herbal Soothing Extract) yardımı ile DERMA OASIS tahriş olmuş ve kızarık cildi anında rahatlatma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki bitkisel özler hücre metabolizmasını harekete geçirir, cildi tekrar eski sağlıklı haline kavuşturur.İnce tabaka halindeki azıcık DERMA OASIS ile cildiniz gün boyunca hep nemli ve inanılmaz sağlıklı kalmayı başaracaktır.


HİYALÜRONİK ASİT
SIVI HAPSEDİCİ KOMPLEKS
NİKOTİNAMİD
BITKISEL SAKINLEŞTIRICI ÖZLER
En iyi nemlendirici bileşenlerden biri olarak bilinir. Cilt hücreleri arasındaki boşlukları kapatarak nemin tutulmasını sağlayan doğal bir maddedir. Başlıca faydaları cilde sağlıklı ve genç bir görüntü kazandırması, cildin günlük yaşamın yıpratıcı etkenlerine karşı kendini savunabileceği şartları oluşturması olarak bilinir.
3. HEDİYEMİZ
1 set SOUL TEMPTATION + UNREAL TOUCH (çekilişte kazanan kişi istediği rengi belirleme hakkına sahip olacaktır) 
ÜRÜN LİNKİ
Gözlerinize büyüleyici renkler kazandırarak kendinizi yenileyin! Yüksek miktarda mineral içeriğiyle mikro boyutta özel olarak formüle edilmiş bu ürün gözlerinizi büyüleyici bir parıltıyla tamamlıyor. Güzel bakışlarınıza derinlik ve güç katıyor. SOUL TEMPTATION benzersiz karıştırılabilir özelliğiyle kolayca uygulanabilir. Matlaştırıcı ve dağılmayan yapısıyla bu far, yoğun ve tam rengini koruyarak uzun süre dayanır. UNT'nin profesyonel makyaj sanatçıları büyük bir dikkatle 20 görkemli renk seçerek bunları 5 ayrı set halinde hazırladı ve böylece doğru rengi yakalamak daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir hale geldi! Mistik, Tutkulu, Canlı, İlkbahar veya Bahar Çiçekleri setlerinin her biri size aradığınız mükemmel bakışları sunmak için hazır!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder