8 Ağustos 2010 Pazar

RSS Masum İnciler & Sırevi Restaurant Ramazan Kampanyasıhttp://masumkedi87.blogspot.com/2010/08/masum-inciler-srevi-restaurant-ramazan.html


Arkadaşlar artık önümüz ramazan, herkes ramazan hazırlığı yapıyor. Bizde 2. kampanyamızı yaptığımız Sırevi Restaurant ile Ramazan Kampanyası yapmaya karar verdik. Kampanyamız 2 hafta devam edecek. İstanbul'da olmayan arkadaşlarda katılabilir, İstanbul'da yaşayan tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz kazandığınız yemeği :)

Çift Kişilik İftar Yemeği Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler:
1- İzleyicim olmak ve Sırevi Facebook Sayfasına hayran olmak.
2- Kampanyayı blog veya facebookta paylaşmak, paylaşım linkiniz ve ad soyad ile birlikte buraya yorum bırakmak.
Kampanyamız 22 Ağustos gecesi 00.00 da sona erecektir. Kazanan çift kazananın açıklandığı tarihten itibaren 1 hafta içinde akşam yemeğini yemelidir :) Herkese bol şanslar. En çok isteyen kazanır umarım...

NOT: Referansımla rezervasyon yaptırıp gittiğinizde 29 TL ye herşeyiyle iftar yemeğinizi yemiş olacaksınız. Üstelik (düğün,nişan,iftar,doğumgünü vb.) kutlamalar için rezervasyon yaptırma imkanınızda var.

Rezervasyonu http://www.sirevigroup.com/ adresinden Bize Nasıl Ulaştınız yazan yerde Blog Kampanyanızdan şıkkını işaretleyerek yaptırabiliyorsunuz. Ayrıntılar için sizi arayıp bilgi veriyorlar ve yeriniz ayrılmış oluyor :)

İnternet Sitesi ve Adres Bilgileri
http://www.istanbulrestaurant.org/

Divanyolu Caddesi, Hoca Rüstem Sokak, Sultanahmet / İstanbul

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder