20 Ağustos 2010 Cuma

kadınca kararınca&LogoluCikolata ile bayram kampanyasıhttp://ozlemcacim.blogspot.com/2010/08/logolucikolatacom-isbirligi-ile.html

Bayramda üzerine istediğiniz mesajın yazıldığı yada özel günlerinizde isminizin yazıldığı vayahut bebeğinizin resminin yeraldığı çikolataları kim istemez ki:) Bende istiyorum dediğinizi duyar gibiyim. arkadaşlar malum önümüz Bayram bayramda LogoluCikolata.com firması bizi kırmadı ve güzel bir kampanya başlattı. Öncelikle firmamızı tanıyalım.2006 yılında faaliyete geçen www.Hediyekeyfi.com sitesinin temel hedefi sizlere kaliteli, şık, farklı ve uygun fiyata ürünler tasarlamak ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktır. Hediyekeyfi.com, uzman bir ekip tarafından tasarlanmış, bilgi ve alışveriş güvenliğiniz ön planda tutulmuştur. Site üzerinde endüstri standardı güvenlik önlemleri alınmış ve alınmaya devam edilmektedir. Site altyapısı sizlere en konforlu alışverişi en güvenli şekilde sunmak üzere Hediyekeyfi.com'a özgün olarak tasarlanarak programlanmış olup, devamlı surette geliştirilmektedir.

Hediyekeyfi.com sizlerin desteği ve beğenileriyle kısa sürede tanınan ve tercih edilen bir site haline gelmiştir. Satış sonrası hizmetlerimiz de en az satış aşaması kadar titizlikle takip edilmektedir.

www.logolucikolata.com ise hediyekeyfi.com iştirakidir ve kurumsal anlamda logolu çikolata taleplerine cevap vermektedir.

Çikolatalarımızı internetten sipariş ederken bazen çekincelerimiz oluyor mesela çikolatam gelene kadar erirmi ödemeyi nasıl yaparım ve benzeri ben bir kısım sorularınıza yanıt olsun diye birkaç cevabı buraya yazmak istedim:)


GELELİM KAMPANYAMIZA


BLOGUMUZDAN 1 KİŞİ YUKARDAKİ RESİMDEDE GÖRÜNEN KALPLİ KUTUDA LOGOLU ÇİKOLATA KAZANACAKTIR:)

ŞARTLARIMIZ

1- izleyicim olmak

2- kampanyayı blogunda yada facebook hesabında tanıtmak ve linkini buraya yazmak

3- www.logolucikolata.com ile www.hediyekeyfi.com sitelerini incelemek burda sitelerle ilgili yorum yaparsanız sevinirim:)

Son katılım : 29 Ağustos

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder