2 Temmuz 2011 Cumartesi

Yakala Fırsatını ile bayanları sevindirecek kampanyamız

 Yakala Fırsatını şehrinizdeki binlerce yeme-içme,eğlence,spor,konaklama ve alışveriş gibi seçenekleri toplu alımın gücüyle sizlere belli indirim oranlarıyla sunan bir internet sitesidir.Amaçları toplu alımın gücünü ortaya koyarak sizlerin cazip fırsatlar yakalamasını sağlamaktır.Sizlere hergün yepyeni fırsatlar sağlayarak ,yaşadığınız şehri keşfetmenizi,kişisel yeteneklerinizi geliştirmenizi,gitmek isteyip ertelediğiniz,yapmak isteyip fırsat bulamadığınız mekan,etinlik gibi birçok hizmeti sizlere toplu alımın gücüyle indirmlerle sunmaktadır.Bu fırsatlardan yararlanabilmenin yolu ise yeterince kişinin o fırsatı alması ile geçer.Yeterince kişi fırsatı satın alırsa fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir.Fırsat aktif olmadıkça kimsenin kartından para çekimi yapılmaz.
Kısacası birlikten kuvvet doğar düşüncesi ile yola çıkan bir ekip.İşletmelerden sizler adına büyük indirimler alıp,sizleri birçok yeni mekan,ürün, hizmet ile tanıştırmak ve en iyi hizmeti indirimli satın almanızı sağlamak için sürekli çalışıyorlar... Alışverişinizi sorunsuz bir şekilde yapmanız ve sonunda kuponunu aldığınız işletmeden mutlu ayrılmanız için üye işletmelerimizi büyük bir titizlikle seçiyorlar.
Sizlere kısaca tanıtmaya çalıştığımız firmamızla güzel bir kampanya başlatıyoruz.Bu kampanya sonunda 2 kişi bizden eminim çok memnun kalacağı hediyelerin sahibi olacak.
1 Kişi;PEMBE MASKE


 Pembe Maske;
* Pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister misiniz? * Yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulmak ister misiniz? * Yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak ister misiniz? * Sivilcelerin neden olduğu defarmasyonu ortadan kaldırmak ister misiniz? * Yüzünüzdeki su, kolajen ve vitamin eksikliğini tamamlayarak cildinize tazelik katmak ister misiniz? * Yüzünüzün adeta nefes aldığını hissetmek ister misiniz?
Pembe Maske Nedir?

  • Pembe maske tedavisi kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede
  • Bitkisel içeriği ile cilt yapısını sıkılaştırma ve cilt elastikiyetini geliştirmede,
  • Cildin yenilenme sürecini harekete geçirip cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazanmasına,
1 Kişi;BİODER TÜY AZALTICI VCUT BAKIM JELİ (VÜCUT İÇİN) 100 ML

Vücut bölgesindeki istenmeyen tüyleri azaltır ve inceltir. Bio-Der kılları azaltan ve zayıflatan bir cilt bakım metodudur ve kişinin kendi kendine kullanabileceği bir yöntemdir. Belki Bio-Der’ in başarısının temelinde sadece içerdiği bitkisel formülasyonun uygunluğunda değil, aynı zamanda pratik ve kullanışlı olmasındadır. Çünkü bir yöntemin kullanabilirliği ne kadar kolaysa, başarı oranı da o denli yüksektir. Kullanılması pratik olmayan yöntemlerin başarı oranı çok düşüktür.

Her yöntemde olduğu gibi tam başarı, ürünün doğru dengeli ve sürekli kullanılmasına bağlıdır. Bioder alanında ilk biyolojik ve doğal azaltma ve inceltme jelidir Vücutta istenmeyen kılları bir nevi etkin bir perhize sokar, beslenmesini engeller, kıllar bundan sonra daha az, ince ve geç çıkar. Bio-Der bununla beraber cildinizin günlük bakımını da yapar. Cildin pH değerini korurken cildin nemini ve sebumunu (yumuşaklığını) artırır. Bio-Der günlük cilt bakım ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bio-Der’i kullanırken günlük cilt bakımı için başka bir ürün kullanılması gerekmez.
Bio-Der alanında tek biyolojik ve doğal kıl büyüme inhibitörüdür. Bio-Der yönteminden yararlanmak için bilinen yöntemlerin ve cihazların hiçbirine ihtiyaç duyulmaz. Tedavi olabilmek için kıl rengin siyah, beyaz, kırmızı olması fark etmez. Bio-Der sadece karatinizasyonu tamamlanmış terminal kıllarına değil, aynı zamanda medullası olmayan sarı tüylere de (vellus kıllarına da) etki eder. Bio-Der tüy dökücü değil, tüy azaltıcı bitkisel jeldir. Bio-Der kıl köküne etki ederek zamanla azalmasını ve incelmesini sağlar. Tüy dökücü kremlerin böyle bir kalıcı çözüm sağlama özelliği yoktur. Nasıl Kullanılır? Günde sadece 2 kez Yeni BİODER Tüy Azaltıcı Vücut Bakım Jeli günde 2 kere kullanım ile 3 aylık kullanım sonunda tüylerde yüzde 57 oranında azalma, yüzde 32 oranında incelme ve yüzde 51 oranında gecikme sağlıyor.
Uyarı:
Hamile bayanların ve 7 yaş altı çocukların kullanması tavsiye edilmez
ŞARTLARIMIZ;
-Sitemize üye olun
-Facebook sayfalaırını beğenin ve profilinizde paylaşın
-Kampanyamızı facebook,twitter,blog gibi herhangi bir sosyal ağda duyurun
  Kampanya bitiş tarihi 20 TEMMUZ
 Tüm katılımcılara bol şanslar dilerim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder