16 Temmuz 2011 Cumartesi

Hediye Zamanı-Züccaciye Burada

katılmak için;

http://funyframe.blogspot.com/2011/07/hediye-zaman-zuccaciye-burada.html
Züccaciye Burada ,Şişecam topluluğu içinde yeralan Paşabahçe Cam San. Ve Aş. nin "Cam Ev Eşyası Grubu" na bağlı ürünlerin tüm yurtta ve dünyada toptan satışını yapan yetkili firmasıdır.
İlk mağazasını 1979' da açan firmamız 30 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında toptan satış mağazacılığı yapmaktadır. Bugun aynı adreste sayısız alt bayisine sahip olarak faaliyetine devam etmektedir. Farklı konseptleri ile cam, porselen, ahşap, teflon ve çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanısıra dekoratif koleksiyon ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.
Ev eşyasının yanısıra gastronomi kesimine de yine aynı ürün grubunda 30 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Cafe&Restaurant&Otel kesimi masaüstü cam ve porselen ürünlerini mağazalarımızdan toptan ve perakende olarak temin edilmesi mümkündür. Konusunda her türlü destek ve hizmet sağlanmaktadır.
Ayrıca firmamızdan cam ve porselen masaüstü ürünlerde baskı,yaldız ve tranfer işleri konusunda da yardım alabilirsiniz. Logonuzu, firma isminizi vs. bardak ve porselen tabak üzerine bastırmak istiyorsanız, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar için firmayla irtibata geçmeniz yeterlidir.
Firma için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kalite, destek, saygı, güven ve güleryüzlü hizmet istiyorsanız sanal mağazasıyla artık kapınızda.
Keyifli alışverişler.....


Bu güzel Paşabahçe Heybeli 8 Parça Çay Takımını (4 adet bardak+4 adet tabak ) kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit;

ve kampanyayı istediğiniz bir yerde duyurup linkleriyle birlikte bana yorum atın

Kampanya 24 Temmuzda sona erecektir.

2 yorum:

 1. selam tüm şartları tamamladım
  http://www.zuccaciyeburada.com/musteri_hizmetleri.asp
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000486592998
  fevzi kalaycı
  fevzikalayci@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. http://www.facebook.com/profile.php?id=1157229737
  siteye akdenizzzzzz@gmail.com adresi ile üye oldum
  beğendim,paylaştım
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil