28 Aralık 2010 Salı

Gülin ve TRESANDAN 7 KİŞİYE HEDİYE


KATILMAK İÇİN TIKLAYIN


DAHA ÖNCE BLOGUMDA SEVEREK KAMPANYA YAPTIĞIM FİRMALARIN BAŞINDA GELEN TRESAN/FULSER KOZMETİK'TEN YİNE HARİKA BİR KAMPANYAMIZ VAR..


KAMPANYAMIZIN DETAYLARINA GEÇMEDEN ÖNCE DOĞAL ÜRÜNLERİ İLE GÖNLÜMÜZDE YER ETMİŞ FİRMAMIZIN ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİNİN BUGÜN AÇILACAĞI MÜJDESİNİ SİZE VERMEK İSTERİM..23-31 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA HEM AÇILIŞA HEMDE YENİYILA ÖZEL HARİKA İNDİRİM FIRSATLARI OLACAK..DETAYLARA www.tresanonline.com'DAN ULAŞABİLİRSİNİZ..FİRMAMIZI KISACA ANIMSAYIP KAMPANYAMIZDAN BAHSEDELİM..

1995 yılında kurulan Fulser Ecza Sanayi,


ASAM GmbH ‘ın Türkiye,Rusya,Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ditribütörüdür.


ASAM GmbH ,50 yıldır Almanya'da kozmetik üretimi yapan , uzman kimyagerleriyle


Arge ye önem veren ve üretiminde bitkisel ana etken maddeleri,yüksek teknoloji ile birleştirerek kullanan bir firmadır.


Yaklaşık 2000 yıl önce yaşamış olan büyük tabiat bilgini PLINUS SECUNDUS ''HER DERDİN BİR BİTKİSEL DEVASI VARDIR,MESELE ONU BULMAKTIR'' demiş.


Fitoterapi çok eski dönemlerden beri kullanılan,günümüzde destekleyici tıp olarak önem kazanan bir bilim dalıdır.


Bitkisel etken maddelerin ,laboratuar ortamında daha iyi şartlarda analizleri yapılmaya başlanınca ,kozmetik sektörü bundan yararlanıp FİTOKOZMETİK ürünlerin üretimini ön plana çıkarmıştır.

KAMPANYAMIZIN HEDİYELERİ VE ŞARTLARI:

KAMPANYAMIZDA 4 KİŞİ TRESAN ÜRÜNLERİNDEN OLUŞAN 2'Lİ SETLERDEN KAZANACAK..BU SETLERİN İÇİNDE YER ALACAK 2 ÜRÜNÜ KAZANAN İSİMLER SEÇEBİLECEK..MESELA 1 ŞAMPUAN +1 BAKIM KREMİ/JELİ ŞEKLİNDE..

1 TRESAN  ISIRGAN OTU ŞAMPUANI KURU/NORMAL 300 ML

1 TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUANI YAĞLI 300 ML

 TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUANLARI
Üstün Alman teknolojisi ile üretilen  tresan Isırgan Otu Şampuanları;

Yağlı saçlar için ve Normal Kuru saçlar için olmak üzere iki çeşittir.tresan Isırgan Otu Şampuanı; içeriğindeki ısırgan otu ekstresi sayesinde yıpranmış saçlara bakım yaparak saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olur.,ISIRGAN OTU EKSTRESİ  ; Asetilkolin,Klorofil,Sitosterin,Seretonin,Histamin,Demir,Magnezyum,Potasyum,C vitamini,silisik asit,fumarik asit  gibi zengin bir kimyasal yapıya sahiptir.Isırgan otunun özelliği kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olmaktır.Saç kökleri kafa derisinde dolaşan kanla beslenir.SAĞLIKLI VE BAKIMLI SAÇ DÖKÜLMEZ.


Her tip saç için,mutlaka bir  tresan  vardır.

tresan Papatya şampuanı;her tip saç için

tresan Bitki özlü şampuan;kepekli saçlar için

tresan Kayın Ağacı özlü saç toniği;saç köklerini besleyerek,saçlarınıza destek bakım sağlar

tresan Besleyici saç bakım kremi;saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık sağlar

tresan Isırgan otu saç jölesi;saçlarınızı sağlıklı şekillendirmenize yardımcı olur

ve Almanya’dan yeni ithal edilen tresan duş jelleri ile ,vücudunuzda hoş bir koku ve ferahlık hissedeceksiniz.

 1 KRAUTERHOF KIRMIZI ASMA YAPRAĞI BACAK KREMİ 100 ML

1 KRUATERHOF ALOE VERA FİTNESS VE BAKIM JELİ 100 ML 
 

KRAUTERHOF Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstreli
Ayak ve Bacak  Kremi    
     
Yorgun bacak ve ayaklarınıza  yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak  kremidir. Kırmızı Asma  Yaprağı ve At  Kestanesi ekstresi  gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde  yorgun bacakların bakımını ve   damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.Kırmızı Asma  Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin ; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve  bacaklarda , özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı  ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.  

      Bu değerli Kraeuterhof Ayak ve Bacak  Kremi ile  kan dolaşımını hızlandırıp,

       yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir  etki  sağlayabilirsiniz

KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım  Jeli
KRAEUTERHOF  ALOE VERA PFLEGE-UND FITNES GEL-% 96 Aloe Vera


Aloe vera çok eski zamanlardan beri bilinen ve çok yönlü etki eden bir bitkidir. Aloe Vera farklı polisakkaritler, amino asitler, vitaminler, mineraller, enzimler ve diğer içerik maddelerini içermektedir.Aloe Vera nın  içerdiği  polisakkaritlerin, ciltteki fibroblast ve epitel hücrelerinin çoğalmasını uyararak  cilt üzerindeki kabuklanmış yaraların  iyileştirilmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

Aloe Vera bakım ve fitness jeli, cildi bir çok etken maddeler ile besler, cilde nem sağlar ve cildin doğal yenilenmesini destekler. Cildin doğal gerginliğini ve yumuşaklığını korur,yüksek oranda nemlilik sağlar.  Krauterhof Aloe Vera bakım  jeli özellikle güneş yanıklarında, spor, sauna,laser,epilasyon,ağda, güneşlenme ve  solaryum sonrasında cildi  rahatlatır ve ferahlatır,her cilt tipi için uygundur.Krauterhof Aloe Vera bakım jeli % 96 oranında Aloe Vera içerir.


 
AYRICA 3 KİŞİ www.tresanonline.com'DA KULLANİLECEĞİ 15 TL'LİK HEDİYE ÇEKİ KAZANACAK.. 

GÜZEL HEDİYELERİMİZİ KAZANMAK İSTERSENİZ YAPMANIZ GEREKENLER ŞÖYLE:

 *KAMPANYAMIZI BLOG YADA FACEBOOK HESABINIZDAN DUYURMANIZ..


*TRESAN ONLİNE WEB SİTESİNE ÜYE OLUP,BEĞENDİĞİNİZ 1 ÜRÜNÜ SAYFA ALTINDA BULUNAN FACEBOOK PAYLAŞ İKONUNA TIKLAYARAK PAYLAŞMANIZ..

*ŞARTLARI YERİNE GETİRDİĞİNİZE DAİR BU POSTA YORUM BIRAKMANIZ.. 

KAMPANYAMIZ 15 GÜN SÜRELİ,KARGO FİRMAMIZA AİT..HERKESE BOL ŞANS.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder