27 Temmuz 2010 Salı

Venüs&Tresan İş Birliği İle 2 Kişiye Muhteşem Tresan Ürün Seti Hediyehttp://venuskadini.blogspot.com/2010/07/venus-is-birligi-ile-2-kisiye-muhtesem.html#comments

Sevgili arkadaşlar yepyeni bir kampanya ile karşınızdayım :)

Beylerın ve biz bayanların en önem verdiğimiz yerlerimizdir saçlarımız.Tresan (Fulser Kozmetik) adını duymayanımız yoktur heralde.

Isırgan Otunun müthiş mucizesini Tresan Isırgan Otu Şampuanı ile bizlere gösteren değerli firmamızın http://www.tresan.com/index_tr.asp sizlere çok özel bir hediyesi olacak.

Öncelikle Fulser Kozmetik'e ve Serdar Bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Ve hemen açıklamalar bölümüne geçiyorum :)

-1 kişi 1 Adet---TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN 300ml (YAĞLI SAÇLAR İÇİN)+1 Adet KRAUTERHOF Kırmızı Üzüm yaprağı bacak masaj kremi

ve

-1 kişi 1 Adet---TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN 300ml (NORMAL VE KURU SAÇLAR İÇİN)+1 Adet KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli - %96 Aloe Vera içerir.

olmak üzere aranızdan 2 kişi bu saçlarımızın ve cildimiizin dostu, harika setin sahibi olacak.

Önce kısaca size ürünümüzü tanıtmak istiyorum sonra da hemen kampanya şartlarına geçeceğim.

Genel Bilgi


Çok eski zamanlardan beri sağlıklı yaşamak için kullanılan bir bitkidir.
Hatta ülkemizde "Sağlıklı yaşamak istiyorsan, yılda en az bir defa ısırgan yemek gerekir " şeklinde bir inanç da bulunmaktadır .

Yeryüzünün hemen her bölgesine yayılmış 500’ e yakın ısırgan türü bulunmaktadır .

Bitkinin bilimsel adı "Urtica dioica" dır. "Urtica" kelimesi Latince "Urere: Yakmak, Uro: Yakarım" kelimesinden türemiştir.

Bitki ile temas edildiğinde, tüylerde bulunan maddelerden dolayı, deri adeta yanar, allerjik reaksiyonlar meydana gelir .

Ülkemizde 5 türü bulunur:

Bunlardan en yaygın olanı ve en çok kullanılanı "Urtica dioica" dır.

Ülkemizde "Urtica urens" bilimsel isimli ısırgan türü de hemen hemen U. dioica'nın bulunduğu bölgelerde bulunur.

Genellikle beraber toplanıp kullanılır. Isırgan Anadolu ve Trakya'da yol kenarlarında , duvar ve orman kenarlarında ve genellikle nemli yerlerde yetişir.


Isırgan saç dökülmesini önleyici olarak geleneksel bir ilaç olarak kullanılmaktadır.

Bu amaç için eskiden ısırgan suyu kullanılırdı.

Şimdi ısırgan ekstrelerinden hazırlanan friksiyon suları ve şampuanlar kullanılmaktadır.

Avrupa, Japonya ve ABD' de saç dökülmesini önleyen veya azaltan ısırgan preparatlarına patent alınmıştır. Yaygın olarak kullanılmaktadır.

TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN

Normal ve kuru saçlar için önerilen bu bakım şampuanı,Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder.Isırgan otu ekstresi,kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.

Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırır. Uzun saçların daha kolay taranıp daha kolay açılabilmesi için Tresan Besleyici Saç Bakım kremi kullanınız.
Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayınız,bol su ile durulayınız.


TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN

( Yağlı saçlar için )


KRAUTERHOF Kırmızı uzum yapragı bacak masaj kremı;

yorgun bölgelere uygulanan masaj ile, kırmızı şaraplık üzüm yaprağı ve yaban kestanesi özü gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde, yorgun bacak ve ayaklarınızı tekrar canlandıran yüksek kaliteli bir bacak ve ayak kremidir.


Yaban kestanesi ve kırmızı üzüm yaprağı, yorgun bacakların bakımını ve sağlıklı ve iyi bir şekilde kan dolaşımını yapan damarların korunmasını sağlamakta kendini kanıtlamış belli doğal maddeler içermektedir.

Özellikle iş hayatında, uzun süre oturması veya tezgahtarlar gibi uzun süre ayakta kalması gerekenler veya uzun süreli araba kullananlar gibi vücudunu tek taraflı yoranlar, bacak damarlarına normal ölçünün üzerinde yüklenmektedirler.

Bu değerli, kan dolaşımını hızlandıran Kraeuterhof yaban kestanesi-kırmısı üzüm yaprağı kremi ile yapılan nokta masajı sayesinde yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir etki sağlayabilirsiniz

KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli - %96 Aloe Vera içerir;
Aloe vera çok eski zamanlardan beri bilinen ve çok yönlü etki eden bir bitkidir.

Aloe Vera farklı polisakaritler, amino asitler, vitaminler, mineraller, enzimler ve diğer içerik maddelerini içermektedir.

Aloe vera bakım ve fitnes jeli, cildi bir çok etken maddeler ile besler, cilde nem sağlar ve cildin doğal yenilenmesini destekler.

Aloe vera bakım jeli cildin doğal gerginliğini ve yumuşaklığını korur. Bu jel her cilt tipi için uygundur – güneşlenme sonrası bakım içinde çok uygun olup, Aloe vera cildi rahatlatır ve yumuşatır.


Evet sahip olacağınız ürünlerimiz bunlar.Yukarıda da söylediğim gibi ;


-1 kişi 1 Adet---TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN 300ml (YAĞLI SAÇLAR İÇİN)+1 Adet KRAUTERHOF Kırmızı Üzüm yaprağı bacak masaj kremi

ve

-1 kişi 1 Adet---TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN 300ml (NORMAL VE KURU SAÇLAR İÇİN)+1 Adet KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli - %96 Aloe Vera içerir.


olmak üzere aranızdan 2 kişi bu saçlarımızın ve cildimizin dostu, harika setin sahibi olacak.

Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

-Facebook'ta Tresan http://www.facebook.com/group.php?gid=295895710684&v=info&ref=ts

grubuna üye olmanız ve grupta bulunan videoyu http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150152443460104&oid=295895710684 profilinizde paylaşmanız.


-Kampanyamızı varsa blogunuzda yoksa Facebook profilinizde paylaşmanız.


-Son olarak çok kolay bir sorumuz olacak.Reklam videosunu seslendiren kişinin oynadığı son dizinin adını ve (Ve Tanrı Kadını Yarattı)benim bloğumun ismini ;

serdar.fulser@gmail.com adresine yani Serdar Mutaf'a mail olarak bildirmeniz.Ve buraya katıldığınıza dair yorumunuzu bırakmanız.

Eminim sesi duyduğunuz an dizinin bütün bölümleri gözünüzün önünden geçip gidecek :)

Ben videoyu buraya da ekliyorum.2 yerden de izleyebilirsiniz.

10 gün devam edecek olan kampanyamız 4 Ağustos tarihinde sona erecektir.Hepinize bol şans diliyorum.:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder