11 Aralık 2012 Salı

OZE KAHVE İLE 3 KİŞİYE HEDİYE VERİYORUZ..

katılmak için;

http://derinceece.blogspot.com/2012/12/oze-kahve-ile-3-kisiye-hediye-veriyoruz.html

İçecekler,ne güzel vesilelerdir,kah yorgunluk atmak için ,kah sevdiklerimizle güzel vakit geçirirken bize eşlik etmek için,bazen en heyecanlı anlarımızda yatışmak için,hastayken iyileşebilmek için,bazen bir kızı isterken ailesinden adet yerine gelmesi için,sınav arifesinde ayakta kalabilmek için ..
Üzerlerine yazılmış sözler vardır anlamlı.Hiçbir şeyin hatırı yoktur kırk yıl bir fincan kahve kadar.. Türkülere konu olmuştur bazen yemenden gelen kahveler..
Sizlere biz tüketicileri lezzetli içeceklerle buluşturmayı ve bu lezzetlerle buluşurken onlıne alışverişin keyfini yaşatmayı hedeflemiş  firmamız OZE KAHVE yi kendi ağızlarından tanıtmak isterim; Oze Kahvecilik, Türkiye içecek sektöründe yaşanan hareketlenmenin teşvik edici gücüyle 2006 yılında Ankara’da faaliyetine başlamıştır. Zamanla kalite ve sınırsız hizmet ilkesiyle ürünlerini Ankara’nın dışında da birçok bölge pazarına sunarak geniş kitlelere ulaşmış, uzman kadrosu ile Oze markalı ürün yelpazesini genişletmiş ve kısa sürede sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Uzmanlık alanını kahve ve kahve ekipmanları olarak seçen şirketimizin hedef müşteri kitlesi hotel, restaurant ve cafeler; çalışma ilkeleri yenilik, kalite, üstünlük, sorumluluk, dürüstlük ve mükemmelliktir.
Şirketimiz yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmasıyla, canlı ve güler yüzlü personelleriyle, sahip olduğu kahve kültürüyle, mükemmel hizmet anlayışı ve satış sonrası destek birimiyle elde ettiği müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, sağladığımız güvenirlilik, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizinilk tercihi olarak değer yaratmaya devam ediyor ve en iyisi olmaya doğru hızla ilerliyoruz. Kaliteli hizmet verme yolunda ilk günkü amatör ruhumuzu koruyarak, profesyonel bir anlayış ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Siz de içecek keyfini sevenlerdenseniz alışverişi de bu keyife dahil etmek isterseniz OZE KAHVE nin geniş ürün yelpazesinden seçim yapmakta zorlanacaksınız.Çeşit çeşit çaylar(yeşil,meyve,bitki),sahlep,sıcak çikolata,şuruplar,frappeler,soslar,bu lezzetleri hazırlamanıza ve sunmanıza yardımcı ekipmanlar sizi OZE KAHVE 'de bekliyor olacak..

  OZE KAHVE'nin Kampanya şartlarını eksiksiz yerine getiren 3 şanslı kişiye hediyeleri olacak

  HEDİYELERİMİZ;
  Aşağıda görsellerini gördüğünüz yaseminli yeşil çay(250 gr'lık metal kutu),Cam kupa ,Bitki çayı demleme klipsinden oluşan 3'lü set               Katılım şartlarımız;
 -OZE KAHVE facebook sayfasını beğenmeniz,
 -OZE KAHVE twitter sayfasını takip etmeniz,
 -Kampanyamızı facebook,blog,twitter gibi sosyal ağlardan birinde duyurmanız.
  KAMPANYA TARİH ARALIĞI 01.12.2012-20.12.2012 DİR
  KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR
  TÜM KATILIMCILARA BOL ŞANS DİLERİM.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder